Архив автора: administrator

Чемпіон світу та Європи, переможець Європейських ігор, віце-чемпіон XXXII літніх Олімпійських ігор у Токіо-2020 Александр Хижняк зустрівся з вихованцями Полтавської дитячо-юнацької спортивної школи №4

Захід був організований директором закладу Миколою Семенягою. На зустрічі юні боксери мали змогу поспілкуватися з їхнім знаменитим земляком, зробити спільне фото з Хижняком та взяти у нього автограф. Кращої мотивації для підростаючого покоління годі й шукати, адже тривалий час Олександр сам тренувався у цих стінах.
Життєва історія Олександра Хижняка є унікальною і показує, що все в цьому житті можливо! Наш прославлений «Полтавський танк» вважає, що перемоги обов’язково прийдуть, якщо вірити в себе і наполегливо йти до мети!

AYd2qjwzAlU

Рекорд встановлено і… відсвятковано

IMG_6558_25 липня, у переддень професійного свята парашутистів, на аеродромі «Коротич» 25 спортсменів установили новий рекорд України у категорії «Великі формації з перебудовою». Стрибнувши з висоти 4,5 кілометра, вони склали і тричі перебудували фігуру, показавши чотири формації за абсолютно мінімальний час.

Серед рекордсменів був і полтавець Сергій Шулик, якого вже по прибутті з аеродрому вітали з новим досягненням. Сам рекорд, а також почесну грамоту від управління молоді та спорту облдержадміністрації відзначали разом із друзями зі «Школи чемпіонів» Миколи Семеняги.  Святкували на берегах Ворскли, почавши з кросу «Три мости», і завершили смачними шашликами. Читать далее

Новий рекорд України не обійшовся без полтавців

01_IMG_1894

  • Забудьте все, що вас непокоїло до цього стрибка, – голос Олега Шаповалова, президента Федерації парашутного спорту України, звучить спокійно і впевнено. Перед вами одне завдання – командна робота. Ви повинні зробити те, що ніхто ніколи не робив в Україні, це рекорд. Тож готові?
  • Так! – в унісон лунають голоси.
  • Раз… два… три… Рекорд України! – із цим вигуком усі 25 відчайдухів рушають до гелікоптера, щоб за кілька хвилин, на висоті майже п’ять кілометрів довести: українські парашутисти таки мають чим пишатися.

Рекорд, заради якого спортсмени 25 липня, у переддень Дня парашутиста, зібралися на аеродромі «Коротич», Харківського аероклубу імені Валентини Гризодубової, належить до категорії «Великі формації з перестроюванням». За його умовами 25 учасників мали побудувати в небі визначену фігуру і встигнути чотири рази перебудувати її. Читать далее

image-1bf95520fc10da5fb91bd80ff080126eadeb7ebec94639907e68a3bff0b6a450-V

В г. Одесса с 22 июля по 26 июля проходил все украинский турнир по боксу среди мужчин памяти Семена Трестина.

В этом турнире принимал участие наш земляк боксер Иван Петров, который занял первое место одержав победу в первом бою над Евгением Эчкаловым (г. Днепропетровск) со счетом 3:0. Во втором бою встретился с одесситом Али Халиль у которого также уверенно выиграл со счетом 3:0. И в третьем финальном бою одержал победу над Альбуриевым Шагабутдином.

От коллектива школы чемпионов желаем Ивану дальнейших успехов и только побед!

Інтерв’ю з Ісмаїлом Сіллах

13 червня, на вечері боксу в Черкасах, організованому промоутерською організацією братів Кличків «К2 Promotions», екс-претендент на титул чемпіона світу, а нині боксер-професіонал Ісмаїл Сіллах повернувся на ринг у новій для себе важкій ваговій категорії, перемігши Артурса Куликаускіса. Він та його друг і тренер, переможець проекту «Ти – чемпіон» Давид Табатадзе розповіли «ПВ» про підсумки, перспективи та боксерське життя.

image-e264a0dbc15cae3ad16cc14daaf83ce83145292de
Читать далее