Архив рубрики: Новости

Чемпіон світу та Європи, переможець Європейських ігор, віце-чемпіон XXXII літніх Олімпійських ігор у Токіо-2020 Александр Хижняк зустрівся з вихованцями Полтавської дитячо-юнацької спортивної школи №4

Захід був організований директором закладу Миколою Семенягою. На зустрічі юні боксери мали змогу поспілкуватися з їхнім знаменитим земляком, зробити спільне фото з Хижняком та взяти у нього автограф. Кращої мотивації для підростаючого покоління годі й шукати, адже тривалий час Олександр сам тренувався у цих стінах.
Життєва історія Олександра Хижняка є унікальною і показує, що все в цьому житті можливо! Наш прославлений «Полтавський танк» вважає, що перемоги обов’язково прийдуть, якщо вірити в себе і наполегливо йти до мети!

AYd2qjwzAlU

Рекорд встановлено і… відсвятковано

IMG_6558_25 липня, у переддень професійного свята парашутистів, на аеродромі «Коротич» 25 спортсменів установили новий рекорд України у категорії «Великі формації з перебудовою». Стрибнувши з висоти 4,5 кілометра, вони склали і тричі перебудували фігуру, показавши чотири формації за абсолютно мінімальний час.

Серед рекордсменів був і полтавець Сергій Шулик, якого вже по прибутті з аеродрому вітали з новим досягненням. Сам рекорд, а також почесну грамоту від управління молоді та спорту облдержадміністрації відзначали разом із друзями зі «Школи чемпіонів» Миколи Семеняги.  Святкували на берегах Ворскли, почавши з кросу «Три мости», і завершили смачними шашликами. Читать далее

image-1bf95520fc10da5fb91bd80ff080126eadeb7ebec94639907e68a3bff0b6a450-V

В г. Одесса с 22 июля по 26 июля проходил все украинский турнир по боксу среди мужчин памяти Семена Трестина.

В этом турнире принимал участие наш земляк боксер Иван Петров, который занял первое место одержав победу в первом бою над Евгением Эчкаловым (г. Днепропетровск) со счетом 3:0. Во втором бою встретился с одесситом Али Халиль у которого также уверенно выиграл со счетом 3:0. И в третьем финальном бою одержал победу над Альбуриевым Шагабутдином.

От коллектива школы чемпионов желаем Ивану дальнейших успехов и только побед!

Иван Голуб у нас в гостях

К нам в гости зашел Иван Голуб. Если кто то слышит это имя впервые: МС Украины, Бронзовый призёр чемпионата Мира по молодёжи 2006 года, Бронзовый призёр Кубка Мира 2009 года, Член Национальной Сборной Украины с 2008 года, призёр Украины, призёр международных турниров, под флагом «Украинские Отаманы» провёл 5 боев, из них одержал — 5 побед (4WP / 1TKO)

AYd2qjwzAlU

fqCaKT8gnPY

T2tYyXAyVpY

Старшая группа. «Понедельник день тяжелый»))

Самый «приятный» конец тренировки…кто знает тот поймет)))

Еще есть 2 места к полному «боекомплекту». По всем вопросам пишите главному тренеру
«Школы Чемпионов» Николаю Семеняге

DSC_0016

DSC_0017

DSC_0018

DSC_0019

DSC_0020

DSC_0021