Архив рубрики: Полезные статьи

Новий рекорд України не обійшовся без полтавців

01_IMG_1894

  • Забудьте все, що вас непокоїло до цього стрибка, – голос Олега Шаповалова, президента Федерації парашутного спорту України, звучить спокійно і впевнено. Перед вами одне завдання – командна робота. Ви повинні зробити те, що ніхто ніколи не робив в Україні, це рекорд. Тож готові?
  • Так! – в унісон лунають голоси.
  • Раз… два… три… Рекорд України! – із цим вигуком усі 25 відчайдухів рушають до гелікоптера, щоб за кілька хвилин, на висоті майже п’ять кілометрів довести: українські парашутисти таки мають чим пишатися.

Рекорд, заради якого спортсмени 25 липня, у переддень Дня парашутиста, зібралися на аеродромі «Коротич», Харківського аероклубу імені Валентини Гризодубової, належить до категорії «Великі формації з перестроюванням». За його умовами 25 учасників мали побудувати в небі визначену фігуру і встигнути чотири рази перебудувати її. Читать далее

Советы по тренировке на боксерском мешке (часть 2)

Мы продолжаем публикацию серии статей с советами по тренировке на боксерском мешке.
Читать далее

Советы по тренировке на боксерском мешке (часть 1)

Очень важно правильно научиться работать с мешком. Не просто бездумно молотить его, а наносить удары так же осмысленно, как и с реальным противником. Мы начинаем публикацию серии статей с советами по тренировке на боксерском мешке.
Читать далее