Архив рубрики: Новости бокса

Чемпіон світу та Європи, переможець Європейських ігор, віце-чемпіон XXXII літніх Олімпійських ігор у Токіо-2020 Александр Хижняк зустрівся з вихованцями Полтавської дитячо-юнацької спортивної школи №4

Захід був організований директором закладу Миколою Семенягою. На зустрічі юні боксери мали змогу поспілкуватися з їхнім знаменитим земляком, зробити спільне фото з Хижняком та взяти у нього автограф. Кращої мотивації для підростаючого покоління годі й шукати, адже тривалий час Олександр сам тренувався у цих стінах.
Життєва історія Олександра Хижняка є унікальною і показує, що все в цьому житті можливо! Наш прославлений «Полтавський танк» вважає, що перемоги обов’язково прийдуть, якщо вірити в себе і наполегливо йти до мети!

AYd2qjwzAlU

Інтерв’ю з Ісмаїлом Сіллах

13 червня, на вечері боксу в Черкасах, організованому промоутерською організацією братів Кличків «К2 Promotions», екс-претендент на титул чемпіона світу, а нині боксер-професіонал Ісмаїл Сіллах повернувся на ринг у новій для себе важкій ваговій категорії, перемігши Артурса Куликаускіса. Він та його друг і тренер, переможець проекту «Ти – чемпіон» Давид Табатадзе розповіли «ПВ» про підсумки, перспективи та боксерське життя.

image-e264a0dbc15cae3ad16cc14daaf83ce83145292de
Читать далее

Нонито Донэйр «рассыпался» комплиментами в адрес Василия Ломаченко и вызвал украинца на бой

wdC6db29vwQ«Ломаченко знает, что делать в ринге, он знает, как побеждать, потому что он один из лучших, если не лучший боксер-любитель всех времен и народов! Он очень умный и техничный боксер, что, конечно же, поможет ему на профессиональном ринге. И, конечно же, если бы у меня была такая возможность – я бы хотел встретиться с ним!».